W objęciach anioła – spotkanie z autorką Haliną Sochą
2019-08-18 12:44:00

14.11.2019. godz. 18:00

Serdecznie zapraszamy 14.11.2019 r. o godz. 18:00 do Biblioteki Głównej na spotkanie z Haliną Sochą autorką książek "Anielska Przystań" (2016), "Anielska Terapia" (2017) oraz trzeciej pozycji z motylkowej trylogii "Niech niosą nas marzenia. Na skrzydłach Aniołów" (2019).

"Anielska Przystań" otrzymała w 2016 roku prestiżową nagrodę główną w konkursie Książka Roku 2016, organizowanym przez portal PLANETAKOBIET.COM.PL.

Halina Socha publikuje również ciekawe, pełne ciepła i refleksji opowiadania na blogu: anielskapoczta.blogspot.com. Jest też terapeutką reiki z wieloletnim doświadczeniem. Traktuje każdego człowieka z miłością i dobrocią serca, wybierając metody dostosowane bezpośrednio do każdego uczestnika terapii. Socha prowadzi również warsztaty rozwojowo-motywacyjne pod hasłem: Anielska Terapia. Jest również założycielką Akademii Pozytywnego Działania, w ramach której powstał kolejny projekt pod nazwą: Kobiety mają Moc, skierowany bezpośrednio do kobiet, chcących zapoznać się z warsztatami pisarskimi, malowania rożnymi technikami, tworzenia mapy marzeń, tworzenia własnego probiotyku. Podczas spotkań panie mają okazję spróbować swoich sił w twórczym działaniu, odkrywając w ten sposób własny potencjał.

Kwiecień 2020

Koncert Noworoczny 2020

Zbrodnia w Bibliotece

KLIKNIJ. SPRAWDŹ. ZROZUM. JAK ŚWIADOMIE KORZYSTAĆ Z INFORMACJI