Spotkania z książką – luty 2020
2020-03-10 15:06:00

tel. 32 471 67 68 w. 38

Temat bezpieczeństwa w Internecie oraz korzystania z nowoczesnych urządzeń technologicznych był motywem przewodnim Spotkań z książką w lutym. To szczególny miesiąc, w którym na całym świecie obchodzony jest Dzień Bezpiecznego Internetu. Dzieci wysłuchały opowiadań na temat bezpiecznego i właściwego korzystania z tego medium. Ponadto brały udział w zabawach kształtujących i rozwijających właściwe korzystanie z telefonu, tabletu, komputera. Na zakończenie wykonały prace plastyczne np. wesoły laptop, papierowy telefon.

Sierpień 2020
2020-08-13