BUDŻET OBYWATELSKI
2020-06-29 14:57:00

Zagłosuj on-line!

Kochani mamy do Was ogromną prośbę.

Od 19 do 30 czerwca można oddać głos na projekty w ramach Budżetu Obywatelskiego 2021. Mieszkańców Osiedla Gwarków i Osiedla Zofiówka prosimy o oddanie głosu na projekty "Asymetria książki" - zakup nowości wydawniczych do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jastrzębiu-Zdroju (Osiedle Gwarków) i Biblioteka z pasją (Osiedle Zofiówka).
Głosy można oddać za pośrednictwem internetu lub wypełniając Kartę Głosowania. Karty dostępne są w Bibliotece Głównej i Filii nr 9.

Link do głosowania https://www.jastrzebie.pl/strefa-mieszkanca/konsultacje-spoleczne/ankiety/

Lipiec 2020
2020-07-16