Fantazjana - Niekończąca się historia - spektakl online dla dzieci

Facebook @bibliotekajastrzebie
XVIII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek

„Więc uwierz w siebie
Bawiąc się, sięgnij gwiazd wiedząc, że
To Twe przeznaczenie
Poczuj, że to Twój świat, uwierz w nie!

Już 9 maja zapraszamy wszystkich na wzruszający spektakl "Fantazjana - Niekończąca się historia".

Bastian po śmierci mamy zamyka się w sobie, ma problemy w szkole i nie potrafi porozumieć się ze swoim tatą. Pewnego dnia chowa się w księgarni, uciekając przed prześladującymi go starszymi kolegami ze szkoły. Tam znajduje tajemniczą książkę, dzięki której przeżyje najwspanialszą przygodę w swoim życiu. Nie jest to bowiem zwykła książka, ale pełna magii brama do innego świata. Dzięki niej Bastian przenosi się w krainę Fantazjany, której grozi zagłada...Mały chłopiec okaże się wkrótce jedyną osobą, która może uratować świat fantazji. Czy Bastian poradzi sobie z zadaniami, które na niego czekają? Czy uda mu się uratować świat fantazji? Tego dowie się każdy, kto wraz z Bastianem wyruszy w podróż jeszcze niezbadanej, ogromnej Fantazjany.

Autorskie piosenki, wartko tocząca się akcja spektaklu, piękne kostiumy, efekty multimedialne czynią ten spektakl wyjątkowym teatralnym widowiskiem z wartościowym morałem, który zapadnie w pamięci  nie tylko najmłodszym widzom.

Na spotkanie zapraszamy 9 maja o godz. 15:00 na profil Facebookowy Biblioteki:

facebook@biblioteka.jastrzebie