BABINIEC – spotkanie z intuicją w Kręgu Kobiet `Dusza Kobiety – Mądrość Kobiety`
2022-04-29 09:03:00

ul. Opolska 1b
tel. 32 470 11 83

Serdecznie zapraszamy 9 maja o godz. 17:00 na spotkanie dla kobiet „Babiniec”. Temat kobiecej intuicji przybliży Marianna Czarniecka.

Marianna Czarniecka na co dzień pracuje jako neurologopeda i surdopedagog w prowadzonej przez siebie Poradni Neurologopedycznej Edulogmed w Jastrzębiu-Zdroju (www.edulogmed.pl), gdzie zajmuje się diagnozą i terapią trudności językowych i komunikacyjnych u dzieci, młodzieży i dorosłych o podłożu neurologicznym. W pracy indywidualnej z klientem dorosłym wykorzystuje min. radykalne wybaczanie oraz swój autorski program Uzdrawiającej Rozmowy, podczas której koncentruje się przede wszystkim na MOCY Osobistej klienta.

Jest instruktorem jogi śmiechu, certyfikowaną trenerką radykalnego wybaczania wg. metody Collina Tippinga, praktykiem metody Soul Body Fusion® oraz Points of You® , pasjonatką biologii totalnej (Recall Healing® ).

Jako trener i wykładowca na wyższych uczelniach prowadzi liczne treningi i warsztaty oraz szkolenia o różnorodnej tematyce skupionej wokół komunikacji oraz rozwoju osobistego i duchowego.

Chętnie dzieli się wiedzą i swoim doświadczeniem.