Pasje na obcasach – spotkanie dla twórczych kobiet - Filia nr 1
2017-05-25 14:44:00

ul. Opolska 723
tel. (32) 471 88 39

Filia nr 1 rozpoczyna cykl spotkań dla kobiet – Pasje na obcasach. Podczas comiesięcznych wizyt prezentowane będą pasje ciekawych i twórczych kobiet z Jastrzębia-Zdroju.
W trakcie pierwszego spotkania, które odbyło się 23 maja o swoich pasjach opowiadała Pani Stefania Lachowicz. Panie miały również okazję zobaczyć dzieła naszego gościa m.in. przecudne lalki waldorfskie, poduszki w kształcie kota, delfinów, chmurek, łapacze snów, biżuterię oraz maskotki. Uczestniczki spotkania były zafascynowane opowieściami Pani Stefanii o procesie tworzenia różnych cudownych przedmiotów. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się lalki, pięknie i starannie wykonane z dodatkową kolekcją ubranek szytych na miarę.
Dziękujemy za to niezwykle motywujące spotkanie i zapraszamy na kolejne już w czerwcu.