Zajęcia listopadowe na Filii nr 1
2015-12-01 13:53:00

ul. Opolska 723

W listopadzie na Filii nr 1 odbyło się wiele wydarzeń zorganizowanych z myślą o młodych czytelnikach.

Zobacz galerię zdjęć

W dniach 23 i 24.11.2015 odbyły się warsztaty dla uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 1 zatytułowane "Cyrkowe akrobacje". Dzieci wesoło spędziły czas na zabawach integracyjnych z klaunem, tańcach z balonem, hula-hopem. Doskonaliły też swoją zręczność w czasie zabaw takich, jak rzucanie do celu, układanie wieży z talerzyków i kubeczków. Na zakończenie wykonano pamiątkowe zdjęcia.

Podczas  spotkań "Akwarelki" młodzi artyści doskonalili techniki malarskie na dużych powierzchniach. Powstały piękne prace, które są ozdobą filii.

Podczas warsztatów "Czytusie" poznawali techniki malarskie, a także zaznajomili się z rzeźbą. Dzieciom najbardziej podobało się mieszanie farb oraz zabawa z gliną. Rodzice aktywnie włączali się w zajęcia.