Zwariowane lato z Pippi 2017
2017-06-28 13:03:00

Projekt „Zwariowane lato z Pippi 2017” realizowany przez Stowarzyszenie Przyjaciół Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jastrzębiu-Zdroju w partnerstwie z Miejską Biblioteką Publiczną dofinansowano ze środków Miasta Jastrzębie-Zdrój.

Zwariowane lato z Pippi 2017 – to projekt Stowarzyszenia Przyjaciół Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jastrzębiu-Zdroju pełen różnorodnych aktywności, oferujący wypoczynek dzieciom i młodzieży spędzającym lato w mieście.

W lipcu i sierpniu zapraszamy na spotkania inspirowane  literaturą, kulturą, geografią, sztuką i ciekawostkami ze świata przyrody związane z krajami skandynawskimi. Każdy tydzień będzie niósł za sobą nowe propozycje i wyzwania a profesjonalnie prowadzone zajęcia, wspólne przeżycia i angażowanie dzieci w ciekawe wydarzenia sprawią, że udział w projekcie stanie się niezapomnianym przeżyciem.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ