Figle z Pippi w Parku Zdrojowym

Filia nr 2 Masnówka
ul. Witczaka 3a
Park Zdrojowy

Dnia 29.08 w Parku Zdrojowym odbyło się ostatnie wydarzenie tych wakacji w ramach projektu Zwariowane Lato z Pippi. Na dzieci, które przybyły do Parku, aby razem z Biblioteką pożegnać tegoroczne wakacje czekało mnóstwo atrakcji:

• perfomatywne czytanie fragmentów opowiadania o przygodach Pippi w wykonaniu pracowników Biblioteki,
  • przedstawienie teatralne „Wielka morska podróż Florentyny”
  • warsztataty  Street Art’u  zatytułowane „Kolorowy świat Pippi”
  • megakolorowanka „Willa Śmiesznotka i jej mieszkańcy” , która cieszyła się wielkim powodzeniem wśród najmłodszych
  • warsztaty rękodzielnicze,

Impreza była dobrą okazją do zapoznania lub przypomnienia dzieciom wielu ciekawych gier i zabaw podwórkowych – były więc bierki, była gra w gumę, gra w klasy, skakanie na skakance, gra w kapsle… Nie zabrakło również  ogromnych baniek mydlanych!
Było więc wszystko, aby dobrze się bawić i w dobrych nastrojach pożegnać wakacje.

Dziękujemy wszystkim za przybycie i fantastyczne humory.

Projekt Zwariowane lato z Pippi 2017 realizowany przez Stowarzyszenie Przyjaciół Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jastrzębiu-Zdroju w partnerstwie z Biblioteką dofinansowano ze środków Miasta Jastrzębie-Zdrój.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ