UWAGA! ZMIANA TERMINU spotkajmy się w Parku Zdrojowym

ul. Witczaka
UWAGA ZMIANA TERMINU
27.09.2017 r., godz. 12:00

UWAGA! Zmiana terminu. Flash mob i wymiana książek odbędą się 27 września o godz. 12:00 w Parku Zdrojowym odbędzie się flash mob „W obronie poprawnej polszczyzny”. Pikieta jest jednym z wydarzeń projektu „Strefa poprawnej polszczyzny”, którego założeniem jest popularyzacja języka polskiego. Zostań uczestnikiem tej demonstracji  i stań w obronie poprawnego i sprawnego użycia języka polskiego!

Tego samego dnia będzie można również skorzystać z Plenerowej Biblioteki w ramach projektu "Twórcza Aktywacja Młodych". Każdy, kto odwiedzi nas tego dnia w Parku Zdrojowym będzie miał okazję zrelaksować się na leżakach z ciekawą książką w dłoni, a kto woli spędzić ten czas bardziej aktywnie może wziąć udział w warsztatach inspirowanych książką dla młodych uczestników imprezy, czytaniu performatywnym z Towarzystwem Miłośników Ziemi Jastrzębskiej czy rozgrywkach gier planszowych. Inicjatywa biblioteki plenerowej służy czytelniczej wymianie książek między mieszkańcami – każdy może wybrać książkę z półki i wziąć ją ze sobą, może także przynieść swoją książkę na wymianę.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców do udziału w tych wydarzeniach!

ZOBACZ GALRIĘ ZDJĘĆ

Projekt "Strefa Poprawnej Polszczyzny" dofinansowano

ze środków Narodowego Centrum Kultury

w ramach programu Ojczysty - dodaj do ulubionych 2017