Tanie podróże - bezcenne wrażenia - spotkanie z Jakubem Poradą
2018-02-11 11:09:00

08.05.2018 r., godz. 18:00

Serdecznie zapraszamy 08.05.2018 r., godz. 18:00 do Biblioteki Głównej, ul. Wielkopolska 1a na inspirujące spotkanie Tanie podróże – bezcenne wrażenia  z Jakubem Poradą, które będzie okazją do omówienia, że niezależnie od tego ile ma się lat i jak gruby jest portfel, można podróżować niemal co tydzień, ciesząc się poznawaniem nowych ludzi i miejsc.

Uczestnicy zapoznają się z możliwościami regularnego cotygodniowego podróżowania za niewielkie pieniądze, poprzez umiejętne wyszukiwanie biletów, noclegów i tworzenie ciekawych planów weekendowych podróży.

Spotkanie wzbogacone zostaną pokazem filmików, które zilustrują, jak w praktyce można wykorzystać zdobyte umiejętności.

Jakub Porada jest specjalistą od taniego podróżowania, prowadzącym popularnej serii w „Dzień Dobry TVN”: Porada da Radę, oraz Pora na Polskę. Obecnie prowadzi również podróżniczy cykl w TVN24 Polska na Weekend. Jest również autorem i prowadzącym program Pokaż nam świat w TVN24Bis.