Spotkanie autorskie z Andrzejem M. Grabowskim
2018-02-11 11:12:00

09.05.2018 r., godz. 17:00

Miejska Biblioteka Publiczna w Jastrzębiu-Zdroju zaprasza na spotkanie autorskie z Andrzejem M. Grabowskim. Spotkanie odbędzie się w Bibliotece Głównej  9 maja br., godz. 17:.00. Po spotkaniu można będzie kupić książki autora i uzyskać autograf.

Andrzej Marek Grabowski od lat współpracuje z Telewizją Polską, dla której stworzył ponad tysiąc programów dla dzieci, między innymi: Tik-Tak, Wyprawy profesora Ciekawskiego, Ciuchcia i Budzik. Autor kilkudziesięciu scenariuszy filmów animowanych, kilkuset piosenek (Witaminki, Kulfon, co z ciebie wyrośnie?, Bursztynek) oraz kilkunastu książek, z których powieści Zenek i mrówki oraz Wojna na Pięknym Brzegu zostały wpisane na Złotą Listę książek Fundacji ABC XXI Cała Polska czyta dzieciom. Pisarz jest współzałożycielem zespołu Fasolki, który śpiewa wiele jego piosenek.