Konkurs na najładniejsze przebranie
2018-04-23 09:20:00

KOROWÓD HISTORYCZNY
09.06.2018 r.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie na najładniejsze przebranie i aktywny udział w korowodzie historycznym podczas Dni Jastrzębia-Zdroju 09.06.2018 r.

„Korowód historyczny” to tegoroczna odsłona tradycyjnego korowodu mieszkańców miasta w ramach „Dni Jastrzębia-Zdroju” organizowana z okazji obchodów 55-lecia Miasta Jastrzębie-Zdrój. Stowarzyszenie Przyjaciół Miejskiej Biblioteki Publicznej zaprasza grupy liczące co najmniej 10 osób do udziału w konkursie na przebranie i aktywny udział w korowodzie. Instytucje, organizacje, stowarzyszenia, inne grupy wyłonione w konkursie otrzymają atrakcyjne nagrody

I miejsce laptop,

II miejsce tablet,

III miejsce aparat cyfrowy.

Zadaniem uczestników konkursu jest przebranie się w strój nawiązujący do jednego z następujących tematów:

• Czarny Jastrząb i jego świta
  • Jastrzębski Kurort – Międzywojnie
  • 1963 – nadanie praw miejskich
  • Lata 70. napływ ludności
  • Strajki w latach 80.
  • Lata 90. w Jastrzębiu-Zdroju
  • Jastrzębie-Zdrój dziś

Zgłoszenia przyjmowane są osobiście. w Dziale Informacyjno-Bibliograficznym i Czytelni, ul Wielkopolska 1a, tel. 32 473 10 77 lub za pośrednictwem adresu mailowego: czytelnia@biblioteka.jastrzebie.pl   do 7 czerwca 2018 r.

W związku z wejściem w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679  z dnia 27  kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informujemy, że wprowadzono zmiany do regulaminu konkursu. Prosimy o zapoznanie się z nowym regulaminem.

REGULAMIN KONKURSU

Projekt „Korowód historyczny” realizowany przez Stowarzyszenie Przyjaciół Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jastrzębiu-Zdroju dofinansowano ze środków Miasta Jastrzębie-Zdrój.