Finał projektu "Bajkowy plecaczek" - Filia nr 9

ul. Wodeckiego 2
44-335 Jastrzębie-Zdrój

TYDZIEŃ BIBLIOTEK

Podczas Tygodnia Bibliotek  w Filii nr 9 zakończył się projekt Bajkowy Plecaczek „Baśnie monsieur Perrault, w którym uczestniczyły dzieci z grup przedszkolnych PP nr 16: ZAJĄCZKI ,PSZCZÓŁKI,GROMADKA MISIA USZATKA, STOKROTKI ORAZ SŁONECZKA. Dzieci przyniosły do Biblioteki  Dzieci  przyniosły do Biblioteki  książeczki wykonane przez poszczególne grupy w trakcie projektu i zaprezentowały je.

W trakcie zajęć przedszkolaki  rozwiązywały quizy z poznanych baśni: Czerwonego Kapturka,Kota w butach,Śpiącej królewny i Kopciuszka, a także wykonywały różne bajkowe zadania takie jak: budzenie Śpiącej Królewny, poszukiwanie w lesie Czerwonego Kapturka, przymierzanie pantofelka i wiele innych. Na zakończenie każda grupa otrzymała podziękowania w postaci dyplomu ,książeczki-bajeczki oraz słodkiego upominku. Książeczki, które wykonały przedszkolaki można zobaczyć w Filii nr 9, do czego serdecznie zachęcamy.