Mamy dofinansowanie! Będzie się działo!
2018-04-18 16:32:00

Świętujemy! Ale nie tylko dlatego, że mamy piątek, ponieważ…otrzymaliśmy dofinansowanie na kolejne projekty!
Już wkrótce „Akademia Bibliotecznych Żaków” będzie mogła poznać „Alfabet Niepodległości” i dzięki „Językowym Fascynacjom” stworzyć „Słowo na nowo”, a wszystko przy „Dźwiękach Literatury”. Więcej szczegółów niebawem, ale już teraz uchylamy rąbka tajemnicy i zapraszamy na grę miejską „Na tropie poprawnej polszczyzny”, w której oprócz świetnej zabawy i możliwości sprawdzenia swojej wiedzy z języka polskiego będzie można zdobyć atrakcyjne nagrody, min. tablet Lenovo Yoga TAB3 PlusA jak Wasza znajomość poprawnej polszczyzny? Jeśli macie wątpliwości czy „włonczyć” albo „włączyć” się do rozgrywki, zapraszamy do naszego Pogotowia językowego, gdzie chętnie pomożemy!

Więcej informacji już wkrótce, bądźcie czujni i śledźcie naszego facebooka oraz stronę.