MASKI pamięci emocji - wystawa fotograficzna
2018-06-04 13:19:00

Filia nr 2 Masnówka
Galeria "Da Vinci"
ul. Witczaka 3a
Czerwiec 2018

"MASKI pamięci emocji" - to ogólnopolska kampania o relacjach międzypokoleniowych, którą widziało już ponad 10 tysięcy osób w całej Polsce.

Radzyński fotografik Janusz Wlizło wraz ze swoimi młodymi podopiecznymi piętnastką uczących się fotografii dzieci w wieku 9-14 lat Amelią Domańską, Aleksandrą Gmur, Ingą Górną, Julią Targońską, Mikołajem Królem, Dominiką Matuszewską, Piotrem Mazurem, Klaudią Miszczuk, Kornelią Niebrzegowską, Martyną Ostasiewicz, Moniką Pawliną, Bartłomiejem Rączką, Amelią Szymańską, Klarą Świć i Oliwią Wlizło z Klubu Miłośników Fotografii "Zoomik" w Radzyniu Podlaskim podjęli się rozbudzenia w nas endorfin.

Wystawa niezwykła w przekazie podejmuje próbę uświadomienia, że także między dorosłymi przydało, by się więcej pozytywnych wzmocnień. Dzięki temu, że fotografie w 100% zostały zaaranżowane i wykonane przez dzieci, ich przekaz jest szczery i nie da się obok prac przejść obojętnie. Kurator projektu, jednocześnie pomysłodawca i autor opracowań, uzupełnił poruszające zdjęcia przekazem słownym w kontraście do obrazu.

Zapraszamy na wystawę od 4 do 29 czerwca, Miejska Bilblioteka Publiczna Filia nr 2