Legendarne dzieje - konkurs literacko-plastyczny
2018-11-09 13:20:00

tel. 32 471 67 68 w. 38

Zapraszamy do odwiedzenia pokonkursowej wystawy ogólnomiejskiego konkursu literacko-plastycznego "Legendarne dzieje", który zrealizowany był  w ramach projektu „Akademia Bibliotecznych Żaków” dofinansowanego  ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Głównym celem było wykonanie karty komiksu nawiązującej do historii Polski.  Na konkurs wpłynęły prace prezentujące wydarzenia historyczne z różnych epok w dziejach naszego kraju. Jury nagrodziło 6 prac w dwóch kategoriach wiekowych a efekty pracy młodych artystów można podziwiać w Wypożyczalni Literatury dla Dzieci do końca listopada.

GALERIA ZDJĘĆ

Konkurs realizowany jest w ramach projektu „Akademia Bibliotecznych Żaków” dofinansowanego  ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.