Spotkanie autorskie z Ewą Lipską
2018-08-20 15:36:00

27.09.2018 r. godz. 18:00

„Czerpię pozytywna energię ze spotkań z ludźmi takimi jak Wy” – mówiła podczas wizyty w Miejskiej Bibliotece Publicznej Ewa Lipska.

W spotkaniu autorskim z reprezentantką jednego z najważniejszych głosów polskiej poezji współczesnej wzięła udział spora grupa młodzieży i dorosłych miłośników poezji.

Uczestnicy spotkania dowiedzieli się, że poezja to hobby a oprócz tego trzeba mieć jakiś zawód.  Ewa Lipska zachęcała młodych, żeby nie bali się pisać i nie stawiali sobie ograniczeń w tym zakresie.

Spotkanie pełne pozytywnych emocji było częścią projektu SŁOWO NA NOWO dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Zobacz galerię zdjęć

Wydarzenie odbyło się w ramach projektu SŁOWO NA NOWO dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury