„Lżejszy od fotografii - spotkanie z Piotrem Stelmachem i Leszkiem Biolikiem
2018-08-21 12:58:00

02.10.2018r. godz. 18:30

„Lżejszy od fotografii – o Grzegorzu Ciechowskim” – spotkanie z Piotrem Stelmachem i Leszkiem Biolikiem

„Lżejszy od fotografii – o Grzegorzu Ciechowskim” to portret ikony polskiego rocka, nakreślony ręką cenionego dziennikarza muzycznego radiowej Trójki – Piotra Stelmacha. Autor swoją opowieść rozpoczyna od  wiadomości o nagłej śmierci Ciechowskiego i cofa się do kolejnych etapów życia osobistego i kariery, aż po dzień narodzin artysty.

Na to wyjątkowe spotkanie zapraszamy 2 października o godz. 18:30 do Biblioteki Głównej, ul. Wielkopolska 1a.

Leszek Biolik – muzyk, kompozytor, aranżer i producent muzyczny. basista legendarnej grupy Republika. Wieloletni przyjaciel Grzegorza Ciechowskiego.

Spotkanie w ramach projektu MUZOSŁÓW- DZWIĘKI LITERATURY dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury