Spotkanie autorskie z Izabellą Klebańską

Mediateka
ul. Opolska 1 PHU 723
24.10.2018 r., godz. 11:00

Spotkanie autorskie z Izabelą Klebańską, absolwentką Akademii Muzycznej w Łodzi, autorką ksiażek m.in. "Jak dżdżownica Akolada o muzyce opowiada", "Muzyczna zgraja", scenariuszy radiowych i telewizyjnych dla dzieci i młodzieży. Autorka popularyzuje muzykę wśród najmłodszych w niezwykle ciekawy, wesoły i przystępny sposób.

Obowiązuje rezerwacja miejsc.

Projekt dofinansowano ze środków

Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Czerwiec 2020