Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka - Filia nr 2

Filia nr 2, Masnówka
ul. Witczaka 3a
tel. (32) 476 13 61

Jesienią obchodzimy Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka. Z tej okazji Filię nr 2 odwiedzili uczniowie SP 12, by poszerzyć wiedzę na temat swoich praw, ale także i obowiązków. Dzieci dowiedziały się, że nie tylko należy egzekwować swoje prawa, ale także szanować prawa innych, a zwłaszcza rodziców.  Wspólnie przyznaliśmy, że każde dziecko ma równe prawa, niezależnie od koloru skóry, pochodzenia, czy płci. "Nie ma dzieci, są ludzie" to zdanie Janusza Korczaka stanowiło podsumowanie lekcji.

Maj 2020