PODRÓŻ DO PRZESZŁOŚCI - impreza finałowa
2018-10-31 12:43:00

30.10.2018 r.

Wszystko co dobre szybko się kończy…  Właśnie dotarliśmy do końca niepowtarzalnego projektu „Akademia Bibliotecznych Żaków”. Działo się wiele, począwszy od warsztatów edukacyjnych, historycznych, po spotkania autorskie i konkurs. Projekt inspirowany był literaturą historyczną oraz popularnonaukową przybliżającą dzieje i dziedzictwo kulturowe Polski. Dnia 30.10.2018 r. odbyła się impreza finałowa stanowiąca podsumowanie projektu, podczas której zostały wręczone nagrody laureatom konkursu „Legendarne dzieje” oraz mieliśmy okazję zobaczyć fantastyczny spektakl pt. „Pani Twardowska”. Podczas imprezy widzowie mogli podziwiać również wystawę prac uczestników konkursu oraz warsztatów artystycznych realizowanych w ramach projektu.

GALERIA ZDJĘĆ

Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu „Akademia Bibliotecznych Żaków” dofinansowanego  ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.