W świecie poezji Pana Cogito – warsztaty dla młodzieży w ramach projektu SŁOWO NA NOWO
2018-08-25 14:39:00

08.11.2018 r.

Dnia 8 listopada odbyły się niezwykle interesujące warsztaty literackie dla młodzieży przybliżające sylwetkę oraz twórczość poetycką Zbigniewa Herberta. Podczas zajęć skupiliśmy się głównie na figurze Pana Cogito, prezentując jego zakorzenienie w kulturze i tradycji europejskiej, a także myśli filozoficznej. Ponadto, młodzież miała okazje wykonać samodzielną pracę z tekstem poetyckim, dzięki czemu mogli usystematyzować zdobytą wiedze podczas analizy i interpretacji utworów Herberta.

GALERIA

Warsztaty zrealizowano w ramach projektu „SŁOWO NA NOWO” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.