Spotkanie z Mikołajem w Bibliotece
2018-11-14 14:40:00

06.12.2018 r. godz. 16:30

Ho, ho, ho! Już niedługo upragnione przez dzieci Mikołajki!

Jak wiemy, Święty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci w każdym miejscu na całym świecie, również o naszej Bibliotece w tym roku nie zapomniał. Już 6 grudnia zawita z workiem pełnym prezentów do Miejskiej Biblioteki Publicznej. Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami na spotkanie ze Świętym Mikołajem. Wspólnie oczekując na Naszego Gościa będziemy mieli okazję wziąć udział w wielu kreatywnych warsztatach plastycznych oraz obejrzeć spektakl teatralny.

W programie:

- spotkanie ze Świętym Mikołajem;

- „Księżniczka na ziarnku grochu” – przedstawienie teatralne w wykonaniu grupy „Młodzi Duchem” działającej przy Wodzisławskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku;

- warsztaty plastyczne i artystyczne: „Zimowy bałwanek”, „Świąteczne dzwonki”, „Muzyczna gwiazdka”, „Choinka”, świąteczne kolorowanki.

Wstęp wolny!

Jeszcze raz gorąco zapraszamy 6 grudnia o godz. 16:30 do Biblioteki Głównej.