EPOKOWY POKAZ MODY – warsztaty plastyczne dla dzieci
2018-11-27 10:51:00

15.11.2018 r.

W ramach projektu „Alfabet Niepodległości” odbyły się niepowtarzalne warsztaty, podczas których, zaprezentowany został zmieniający się na przestrzeni wieków kanon stylu, piękna i mody. Uczestnicy podczas prezentacji multimedialnej poznali charakterystyczne dla danej epoki ubranie, dodatki, kolorystykę i  rodzaje tkanin z jakich zostały wykonane. Połączenie zagadnień z pogranicza kultury i historii przypadło do gustu młodym odbiorcom, którzy z zaciekawieniem uczestniczyli w warsztatach plastycznych wczuwając się w rolę epokowego projektanta mody kreującego wyjątkowy styl wieczorowych kreacji.

GALERIA ZDJĘĆ

Projekt dofinansowany przez Fundację BGK im. J.K. Steczkowskiego w Konkursie grantowym „Na 100 Niepodległa”

Wrzesień 2020
2020-10-01