GODŁO NARODOWE I INNE SYMBOLE – warsztaty plastyczne
2018-11-27 11:01:00

16.11.2018 r

Podczas warsztatów plastycznych „Godło narodowe i inne symbole” utrwalone zostały informacje na temat najważniejszych dla każdego Polaka symboli. Uczestnicy poszerzyli wiedzę na temat historii i legend związanych z powstaniem tych wyjątkowych znaków. W prezentacji multimedialnej przestawiono zmieniający się ich wygląd i estetykę na przestrzeni wieków. Zasadnicza część warsztatów polegała na samodzielnym wykonaniu godła wzorowanego na tych pochodzących z danych wieków. Zastosowanie atrakcyjnej formy pracy plastycznej zachęciło uczestników do twórczej aktywności czego efektem były pięknie wykonane prace. Warsztaty odbyły się w ramach projektu „Alfabet niepodległości”.

GALERIA ZDJĘĆ

Projekt dofinansowany przez Fundację BGK im. J.K. Steczkowskiego w Konkursie grantowym „Na 100 Niepodległa”

Styczeń 2020
2020-01-29