ŚWIĘTOWANIE W BIELI I CZERWIENI – literacko-multimedialne warsztaty patriotyczne
2018-11-27 12:49:00

22.11. godz. 10:00

Podczas spotkania w Bibliotece zaprezentowane zostały informacje na temat najważniejszych świąt państwowych jakie obchodzimy w naszym kraju. Począwszy od Święta Niepodległości po Święto Flagi uczestniczy warsztatów poznali informacje związane z powstaniem tych świąt, osobami i ważnymi wydarzeniami historycznymi. Wiele z tych świąt upamiętnia wyjątkowe wydarzenia w dziejach naszego narodu i ich wpływ na naszą teraźniejszość. Ta podróż przez wiekową historię naszego kraju utrwaliła i usystematyzowała wiedzę historyczną uczestników warsztatów oraz zachęciła do jej pogłębiania. Warsztaty odbyły się w ramach projektu „Alfabet Niepodległości”.

GALERIA ZDJĘĆ

Projekt dofinansowany przez Fundację BGK im. J.K. Steczkowskiego w Konkursie grantowym „Na 100 Niepodległa”