W jaki sposób przekazuje się informacje? – warsztaty multimedialne dla uczniów klas IV-VI
2019-01-24 13:50:00

tel. 32 471 67 68 w. 38

Współcześnie mówi się, że żyjemy w społeczeństwie informacyjnym, gdzie informacja staje się szczególnym dobrem niematerialnym. Zarówno radio, prasa, telewizja, Internet, jak i szyldy reklamowe „atakują” nas masą informacji. Uczniowie klas podstawowych na warsztatach multimedialnych pt. „W jaki sposób przekazuje się informacje?” starali się odpowiedzieć na następujące pytania: czy życie bez informacji byłoby możliwe oraz co jest ważne podczas zdobywania informacji? W celu utrwalenia wiedzy, uczniowie mieli za zadanie wykonać wiele ciekawych zadań dotyczących procesu przekazywania oraz wyszukiwania informacji.