Kopiowanie zdjęć z aparatu lub telefonu – warsztaty komputerowe
2019-03-01 12:05:00

02.04.2019 r. godz. 17:30

Serdecznie zapraszamy 2 kwietnia o godz. 17:30 do Biblioteki Głównej na warsztaty komputerowe „Surfujący Senior”. Tym razem zajmiemy się kopiowaniem zdjęć z telefonu lub aparatu.

"Surfujący senior” to projekt skierowany do osób, które chcą zgłębić swoją wiedzę w dziedzinie wyszukiwania informacji w Internecie i sprawnego posługiwania się technologią cyfrową.

Zapisy pod nr tel. 32 47 310 77

Maj 2020