Na książkowym wypasie z Michałem Nogasiem
2019-04-03 11:18:00

24.04.2019 r. godz. 18:00

Nikt tak jak Michał Nogaś nie opowiada o literaturze…

Przekonaliśmy się o tym podczas spotkania w naszej Bibliotece.

Tym, którzy nie wiedzą kim jest Michał Nogaś przypominamy, że jest to dziennikarz radiowy i prasowy, który uwielbia czytać i opowiadać o literaturze. Jego rekomendacje sprawiają, że czytelnicy myślą tylko o tym, by sięgnąć po polecane przez niego książki. Wywiady Michała Nogasia z pisarzami można śledzić na łamach Gazety Wyborczej, czasopisma Książki. Magazyn do Czytania (gazety dostępne w naszej Czytelni) lub wysłuchać w Radiu Książki (http://wyborcza.pl/ksiazki/0,163351.html)

Czerwiec 2020