Babiniec w Filii nr 1

Filia nr 1
ul. Opolska 723
26.04.2019 r. godz. 16:00

Gościem kwietniowego „Babińca” była Pani Beata Ponicka-Roś, która w interesujący sposób opowiadała o zdrowym odżywianiu. Uczestniczki spotkania dowiedziały się m.in. jakie produkty wyeliminować z diety, żeby szybko schudnąć, jak zwalczyć gorączkę naturalnymi metodami oraz jak wiele wartościowych właściwości posiada pestka awokado. Nie zabrakło również zdrowych przekąsek ;)

Dziękujemy za spotkanie!

Maj 2020

Koncert Noworoczny 2020

Zbrodnia w Bibliotece