Tydzień Bibliotek: #BIBLIOTEKA

08-15.05.2019

OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ BIBLIOTEK
#BIBLIOTEKA

Tegoroczny Tydzień Bibliotek upływa pod hasłem #biblioteka. Za tym hasłem kryją się zarówno ludzie, zbiory, spotkania, wydarzenia, imprezy jak i konkursy. Współczesna biblioteka jest mocno zakorzeniona w historii, a jednocześnie śmiało spogląda w przyszłość.

XVI edycja Tygodnia Bibliotek potrwa od 8 do 15 maja. W tym czasie przygotowaliśmy m.in. na spotkania autorskie, wykłady, warsztaty, przedstawienie teatru ilustracji, giełdę płyt analogowych. W tym roku będziemy gościć min.: Margitę Ślizowską, Kamila Bałuka, Piotra Mareckiego, Ewelinę Skibę.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Czerwiec 2020
2020-06-18