KONKURS POCZTÓWKA LITERACKA
2019-05-13 13:06:00

tel. 32 471 67 68 w. 38

Wypożyczalnia Literatury dla Dzieci zaprasza dzieci i młodzież do udziału w konkursie literacko – plastycznym POCZTÓWKA LITERACKA. Zadaniem uczestników jest wykonanie pocztówki inspirowanej literaturą.

Nagrodzone pocztówki zostaną zdigitalizowane, wydrukowane i rozdane wśród czytelników z prośbą o odesłanie ich do Biblioteki z pozdrowieniami z wakacji.

Konkurs zostanie przeprowadzony w następujących grupach wiekowych:

• klasy I-IV szkół podstawowych
  • klasy V-VIII szkół podstawowych

Prace należy dostarczyć na adres: Wypożyczalnia Literatury dla Dzieci, ul. Wielkopolska 1a w terminie do 14.06.2019 r. Rozstrzygnięcie konkursu oraz rozdanie nagród odbędzie się 30  czerwca 2019 r. o godz. 17:00 podczas Dnia Zwierzaka.

Informacji o konkursie udziela Wypożyczalnia Literatury dla Dzieci, ul. Wielkopolska 1a, tel.(32) 4716 768 w. 38.

REGULAMIN

Konkurs organizowany w ramach projektu LITERACKIM TROPEM dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Czerwiec 2020