Łobuzerska eskapada – spotkanie autorskie z Elizą Piotrowską
2019-05-21 15:24:00

tel. 32 471 67 68 w. 38

Projekt „Literackim tropem –ilustrowana przygoda z książką” zagościł na dobre w jastrzębskiej bibliotece a wraz z nim okazja do spotkania niesamowitych gości. Jednym z nich była Pani Eliza Piotrowska, która spotkała się z czytelnikami Biblioteki 16.05.2019r. Podczas spotkania w Bibliotece opowiedziała o niesamowitej przygodzie niedźwiedzia Wojtka, który zasłynął w czasie II wojny światowej jako towarzysz żołnierzy. Spotkanie było okazją do rozmowy na temat historii Polski i bohaterów z dawnych dziejów. W drugiej części spotkania dzieci, pod bacznym okiem autorki, wykonały pamiątkowe medale, którymi obdarowały swoich dziecięcych bohaterów. Niesamowite chwile spędzone w towarzystwie sympatycznej pisarki na trwałe pozostaną w pamięci małych czytelników a my czekamy na kolejną wizytę w Jastrzębiu-Zdroju.

GALERIA ZDJĘĆ

Spotkanie zorganizowane zostało w ramach projektu LITERACKIM TROPEM dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.