Pani Bajka i Robot – podsumowanie kampanii CPCD
2019-06-04 14:09:00

Ośrodek Wypoczynku Niedzielnego
07.06.2019 r.

PANI BAJKA I ROBOT zapraszają na wyjątkowe wydarzenie jakim będzie podsumowanie działań w ramach kampanii CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM. Spotykamy się 7 czerwca o godz. 16:30 na OWN-ie by wspólnie świętować.

Wśród licznych atrakcji znajdą się m.in. gry i zabawy, warsztaty plastyczne i artystyczne w Chatce z piernika, Domku Czerwonego Kapturka, Chatce Krasnoludków i Zamku Złotowłosej. Całość uświetni inscenizacja bajki „Brzydkie kaczątko”w wykonaniu m.in. przedstawicieli Urzędu Miasta, jednostek samorządu, bibliotekarzy oraz przedstawienie teatralne dla dzieci „Morskie przygody kapitana Guliwiera”. Do wspólnej zabawy zachęcać będą kuglarze oraz szczudlarze.

WSZYSCY ZAINTERESOWANI UDZIAŁEM W IMPREZIE MOGĄ SKORZYSTAĆ Z BEZPŁATNEGO PRZEJAZDU BAJKOBUSAMI.

Czerwiec 2020
2020-06-18