Dziennik z literackiej podróży – warsztaty pisarskie z Katarzyną Ryrych
2019-05-27 12:55:00

tel. 32 471 67 68 w. 38

Podczas Tygodnia Bibliotek odbyły się warsztaty pisarskie z Katarzyną Ryrych autorką książek dla dzieci i dorosłych. Dwukrotną laureatką Konkursu Literackiego im. Astrid Lindgren oraz laureatką Nagrody Literackiej im. Kornela Makuszyńskiego. Podczas spotkania poruszony został m.in. temat emocji oraz poczucia własnej wartości. Młodzi jastrzębianie rozmawiali o akceptacji, odmienności i wiary we własne możliwości. Poznali również warsztat pracy pisarki oraz zachęceni zostali do tworzenia własnych tekstów literackich.

GALERIA ZDJĘĆ