Anielska terapia – warsztaty samorealizacji
2019-07-17 14:46:00

21-22.08.2019 r. godz. 17:30

tel. (32) 473 10 77

W przedostatnim tygodniu wakacji Biblioteka zorganizowała warsztaty rozwojowo-motywacyjne pn. „Anielska terapia”. Warsztaty poprowadziła Halina Socha pisarka, terapeutka reiki. Autorka książek "Anielska Przystań" (2016), "Anielska Terapia" (2017) oraz trzeciej pozycji z motylkowej trylogii "Niech niosą nas marzenia. Na skrzydłach Aniołów" (2019).
"Anielska Przystań" otrzymała w 2016 roku prestiżową nagrodę główną w konkursie Książka Roku 2016, organizowanym przez portal PLANETAKOBIET.COM.PL.

Halina Socha publikuje również ciekawe, pełne ciepła i refleksji opowiadania na blogu: anielskapoczta.blogspot.com. Jest też terapeutką reiki z wieloletnim doświadczeniem. Traktuje każdego człowieka z miłością i dobrocią serca, wybierając metody dostosowane bezpośrednio do każdego uczestnika terapii. Socha prowadzi również warsztaty rozwojowo-motywacyjne pod hasłem: Anielska Terapia. Jest również założycielką Akademii Pozytywnego Działania, w ramach której powstał kolejny projekt pod nazwą: Kobiety mają Moc, skierowany bezpośrednio do kobiet, chcących zapoznać się z warsztatami pisarskimi, malowania rożnymi technikami, tworzenia mapy marzeń, tworzenia własnego probiotyku. Podczas spotkań panie mają okazje spróbować swoich sił w twórczym działaniu, odkrywając w ten sposób własny potencjał.

Zobacz galerię zdjęć z warsztatów