„Babiniec” – W Kręgu Kobiet porozmawiamy o ziołach
2019-08-25 10:23:00

Filia nr 1
ul. Opolska 1b
28.10.2019 r., godz. 18:00

Gośćmi październikowego „Babińca” będą Panie: Aneta Wychorska i Marianna Głębocka -Czarniecka, które opowiedzą o ziołach.

 

Aneta Wychorska jest dyplomowanym neurorefleksologiem twarzy i rąk certyfikowanym przez Instytutio de Reflexologia Facial & Podal w Hiszpanii utworzonym przez Lone Sorensen – światowej sławy terapeutkę w zakresie terapii neuroodruchowych.  

Swoją wiedzę połączoną z pasją,  pogłębia studiując literaturę związaną z dziedziną psychologii, socjologii, dietetyki i psychosomatyki. Cały czas również rozwija swoje kompetencje terapeutyczne.

W 2017 r ukończyła naukę w Instytucie Medycyny Klasztornej w Panewnikach zdobywając tytuł fitoterapeuty zielarza, a wiedzę z fitoterapii uzupełnia w wielu miejscach w Polsce w tym w Instytucie Medycyny Chińskiej TOMO w Gdańsku. Posiada uprawnienia nauczyciela Medytacji Mindfulness oraz prowadzi kursy redukcji stresu wg MBLC. Oba tytuły mają ze sobą dużo wspólnego. Twierdzi, że zbieranie ziół i pozyskiwanie substancji leczniczych z ziół  jest dla niej medytacją uważności.

Prowadzi prywatny praktykę w Jastrzębiu Zdroju w Centrum Prana ul. Podmiejska 6a. W ramach praktyki oferuje zabiegi terapeutyczne. Poza neurorefleksologią twarzy i głowy oraz rąk dodatkowo włącza do terapii aurikuloterapię, magnetoterapię, a do zabiegów estetycznych gua sha i akupunkturę estetyczną. Doradza w dziedzinie ziołolecznictwa i suplementacji.

Marianna Głębocka-Czarniecka na co dzień pracuje jako neurologopeda i surdopedagog w prowadzonej przez siebie Poradni Neurologopedycznej Edulogmed w Jastrzębiu-Zdroju (www.edulogmed.pl), gdzie zajmuje się diagnozą i terapią trudności językowych i komunikacyjnych u dzieci, młodzieży i dorosłych o podłożu neurologicznym. W pracy indywidualnej z klientem dorosłym wykorzystuje min. radykalne wybaczanie oraz swój autorski program Uzdrawiającej Rozmowy, podczas której koncentruje się przede wszystkim na MOCY Osobistej klienta.

Jeste instruktorem jogi śmiechu, certyfikowaną trenerką radykalnego wybaczania wg. metody Collina Tippinga, praktykiem metody Soul Body Fusion ®  oraz Points of You ® , pasjonatką biologii totalnej (Recall Healing ® ).

Jako trener i wykładowca na wyższych uczelniach prowadzi liczne treningi i warsztaty oraz szkolenia o różnorodnej tematyce skupionej wokół komunikacji oraz rozwoju osobistego i duchowego. Chętnie dzieli się wiedzą i swoim doświadczeniem.

 

 

KALENDARZ WYDARZEŃ

Kwiecień 2020
Pn Wt Sr Cz Pi So Nd
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
NADCHODZĄCE WYDARZENIE:
NAJNOWSZE FILMY
 

Legimi - film instruktażowy

 

Koncert Noworoczny 2020

 

Zbrodnia w Bibliotece

 

KLIKNIJ. SPRAWDŹ. ZROZUM. JAK ŚWIADOMIE KORZYSTAĆ Z INFORMACJI

 

Bajkowa podróż dookoła świata - zakończenie wakacji

 

XVI Ogólnopolski Tydzień Bibliotek

 

Międzynarodowy Dzień bez Kłamstwa

 

Światowy Dzień Poezji

 

Koncert Noworoczny - 04.01.2019

 

Elżbieta Zaremba – wiersze cz.4

Plan postępowań o udzielenie zamówień publicznych.
WIĘCEJ
Zapraszamy do
współtworzenia zasobów
Śląskiej Biblioteki Cyfrowej
Stowarzyszenie Przyjaciół MBP
Uniwersytet Trzeciego Wieku
WIĘCEJ

NEWSLETTER

Wpisz swój adres e-mail:

Wypełniając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysyłaniem informacji o wydarzeniach i nowościach dotyczących Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jastrzębiu-Zdroju. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest Miejska Biblioteka Publiczna w Jastrzębiu- Zdroju, ul. Wielkopolska 1a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój.

BIBLIOGRAFIA MIASTA JASTRZĘBIE-ZDRÓJ

WIĘCEJ

Zapytaj bibliotekarza
Imię i nazwisko: E-mail: Twoje pytanie:

Administratorem danych jest Miejska Biblioteka Publiczna w Jastrzębiu- Zdroju, ul. Wielkopolska 1a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

Propozycja zakupu
Imię i nazwisko: E-mail: W jakie, Twoim zdaniem, książki powinna zaopatrzyć się biblioteka:

Administratorem danych jest Miejska Biblioteka Publiczna w Jastrzębiu- Zdroju, ul. Wielkopolska 1a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.