„Babiniec” – W Kręgu Kobiet porozmawiamy o ziołach

Filia nr 1
ul. Opolska 1b
28.10.2019 r., godz. 18:00

Gośćmi październikowego „Babińca” będą Panie: Aneta Wychorska i Marianna Głębocka -Czarniecka, które opowiedzą o ziołach.

Aneta Wychorska jest dyplomowanym neurorefleksologiem twarzy i rąk certyfikowanym przez Instytutio de Reflexologia Facial & Podal w Hiszpanii utworzonym przez Lone Sorensen – światowej sławy terapeutkę w zakresie terapii neuroodruchowych.

Swoją wiedzę połączoną z pasją,  pogłębia studiując literaturę związaną z dziedziną psychologii, socjologii, dietetyki i psychosomatyki. Cały czas również rozwija swoje kompetencje terapeutyczne.

W 2017 r ukończyła naukę w Instytucie Medycyny Klasztornej w Panewnikach zdobywając tytuł fitoterapeuty zielarza, a wiedzę z fitoterapii uzupełnia w wielu miejscach w Polsce w tym w Instytucie Medycyny Chińskiej TOMO w Gdańsku. Posiada uprawnienia nauczyciela Medytacji Mindfulness oraz prowadzi kursy redukcji stresu wg MBLC. Oba tytuły mają ze sobą dużo wspólnego. Twierdzi, że zbieranie ziół i pozyskiwanie substancji leczniczych z ziół  jest dla niej medytacją uważności.

Prowadzi prywatny praktykę w Jastrzębiu Zdroju w Centrum Prana ul. Podmiejska 6a. W ramach praktyki oferuje zabiegi terapeutyczne. Poza neurorefleksologią twarzy i głowy oraz rąk dodatkowo włącza do terapii aurikuloterapię, magnetoterapię, a do zabiegów estetycznych gua sha i akupunkturę estetyczną. Doradza w dziedzinie ziołolecznictwa i suplementacji.

Marianna Głębocka-Czarniecka na co dzień pracuje jako neurologopeda i surdopedagog w prowadzonej przez siebie Poradni Neurologopedycznej Edulogmed w Jastrzębiu-Zdroju (www.edulogmed.pl), gdzie zajmuje się diagnozą i terapią trudności językowych i komunikacyjnych u dzieci, młodzieży i dorosłych o podłożu neurologicznym. W pracy indywidualnej z klientem dorosłym wykorzystuje min. radykalne wybaczanie oraz swój autorski program Uzdrawiającej Rozmowy, podczas której koncentruje się przede wszystkim na MOCY Osobistej klienta.

Jeste instruktorem jogi śmiechu, certyfikowaną trenerką radykalnego wybaczania wg. metody Collina Tippinga, praktykiem metody Soul Body Fusion ®  oraz Points of You ® , pasjonatką biologii totalnej (Recall Healing ® ).

Jako trener i wykładowca na wyższych uczelniach prowadzi liczne treningi i warsztaty oraz szkolenia o różnorodnej tematyce skupionej wokół komunikacji oraz rozwoju osobistego i duchowego. Chętnie dzieli się wiedzą i swoim doświadczeniem.

Grudzień 2019
2019-12-17
Stoliki językowe – nauka języka czeskiego, oraz języka ukraińskiego od podstaw

17.12.2019. godz. 18:00