GAZETA MAGENTOFONOWA
2019-10-09 12:21:00

papierowy magazyn o polskiej muzyce.

GAZETA MGNETOFONOWA - magazyn muzyczny poświęcony muzyce polskiej, od artystów głównego nurtu, po jazz i muzykę poważną. Rodzima scena i tworzący ją ludzie są w nim opisywani bez patrzenia na podziały gatunkowe czy pokoleniowe, a zjawiska muzyczne, często niedostrzegane przez innych, przedstawiane z należytą uwagą. Znajdziemy w niej wywiady z topowymi artystami  i bohaterami drugiego planu, liczne recenzje, analizy i felietony. W rozmowach z  artystami i przedstawicielami branży muzycznej z całego świata spojrzymy na polską muzykę, analizując sukcesy naszych jazzmanów, metalowców czy producentów muzyki elektronicznej.                                                                                                                                                                         To wszystko na 100 stronach, w pełnym kolorze już dostępne w Mediatece!