Uwaga!
2020-02-21 11:59:00

Odwołane wydarzenia i imprezy

Szanowni Państwo,

W związku z podjęciem zdecydowanych kroków mających na celu zatrzymanie szerzenia się koronawirusa SARS-CoV-2 sztab kryzysowy z udziałem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego zdecydował o czasowym zamknięciu bibliotek od 12 marca 2020 r.

Miejska Biblioteka Publiczna w Jastrzębiu-Zdroju będzie zamknięta do odwołania.

W związku z powyższym nie będą realizowane zamówienia oraz zwroty książek. Aktualne wypożyczenia zostaną przedłużone o stosowną ilość dni, a opłaty za niezwrócone w tym czasie zbiory nie będą naliczane.

Prosimy o śledzenie naszych kanałów informacyjnych.

Czytelnicy posiadający aktywne konto w Bibliotece, mogą otrzymać kody do Legimi telefonicznie codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 15:30. Zapraszamy!

Kwiecień 2020

Koncert Noworoczny 2020

Zbrodnia w Bibliotece

KLIKNIJ. SPRAWDŹ. ZROZUM. JAK ŚWIADOMIE KORZYSTAĆ Z INFORMACJI