Wrześniowe warsztaty w Filii nr 5
2019-10-18 13:01:00

ul. Jasna 1a
tel. 32 475 25 51

Na wrześniowych warsztatach w Filii nr 5 zaproszone grupy z Przedszkola Publicznego nr 15, Szkoły Podstawowej nr 12 oraz ze Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 23 dzieci poznały magiczne miejsce, w którym "mieszkają książki". Spotkanie to pozwoliło poznać i przypomnieć sobie zasady na jakich funkcjonuje biblioteka, jak należy korzystać z książek   oraz zasady ich poszanowania. Po wysłuchaniu bajki pt.  „Najwyższa wieża z książek” dzieci wcieliły się w budowniczych i  samodzielnie budowały wieżę z klocków Jenga. . Podczas pobytu w bibliotece uczestnicy mieli możliwość zobaczenia wielu różnorodnych książek. Największym zainteresowaniem cieszyły się książki-zabawki.   Na zakończenie spotkania  dzieci zrobiły zakładki do książek. Mamy nadzieję, że spotkania te zachęcą wszystkich do kolejnych wizyt w naszej bibliotece.