KONCERT NOWOROCZNY - Mateusz Mijal
2019-11-10 08:05:00

10.01.2020 r. godz. 18:00

Zapraszamy na Koncert Noworoczny!

Wystąpi Mateusz Mijal z repertuarem "Gentleman Project" - utwory wielkich artystów:

Zbigniew Wodecki,
Seweryn Krajewski
Marek Grechuta,
Michał Bajor

Mateusz Mijal:

W styczniu 2008 roku zakłada zespół Chłopacy, a w kwietniu nagrywa swój pierwszy singiel – „Wiara”, która od razu staje się przebojem lata, a co więcej pozwala zająć miejsce w pierwszej trójce na Sopot Hit Festiwal 2009.

Kolejne lata przynoszą dwa nowe single – „No powiedz jak” i „To jest tylko sen” oraz występy na Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze – w roku 2010 z zespołem, a w roku 2011 w duecie ze znaną aktorką Katarzyną Zielińską.

Karierę solową rozpoczyna w roku 2012 singlem „Winny”, nagranym wspólnie z jednym z najbardziej znanych polskich raperów Liberem. Piosenka bardzo szybko staje się hitem i pozwala Mateuszowi wybić się na polskiej scenie muzycznej i zyskać tysiące fanów w całym kraju. Rok 2013 owocuje nowym singlem „Niech się ludzie śmieją”, a także ogromną ilością koncertów w całej Polsce.

A jak obecnie radzi sobie Mateusz Mijal? Gra ponad 100 koncertów rocznie, zdobył drugie miejsce na festiwalu w Opolu, w konkursie Super Premier, a jego debiutancki krążek „9 lat” już 5 tygodni po premierze pokrył się platyną.

Wrzesień 2020
2020-10-01