Wystawa twórczości Katarzyny Czopki
2019-12-20 10:52:00

07-31.01.2020

Zapraszamy na styczniową wystawę prezentującą twórczość Katarzyny Czopki!

Kilka słów o autorce:

"Urodziłam się w Pszczynie. Twórczość jest dla mnie odzwierciedleniem wrażliwości, precyzji i piękna. Pozwala przekazać wiele emocji, wzruszyć oraz wyrazić siebie. Uwielbiam ten moment gdy siadam przed pustą kartką i nie znając efektu końcowego cieszę się z każdego kolejnego fragmentu mojej pracy. Eksperymentuje z różnymi technikami i formatami. W akwareli cenię sobie lekkość i przejrzystość formy, natomiast akryle dają mi ogromne możliwości zabawy fakturą i trójwymiarowością obrazu.

Moja sztuka to efekt wieloletnich poszukiwań i doświadczeń. Można powiedzieć, że jestem samoukiem., ale myślę że dzięki temu wyrobiłam sobie własny styl i warsztat pracy.

Tworzę kartki okolicznościowe obrazy, na płótnie czy fakturowanym papierze oprawiane w ramy. Większość prac powstaje na prywatne zamówienia. Moją ulubioną tematyką są konie, kwiaty i architektura.

Zaznaczam, że część moich praco to kopie lub inspiracje na podstawie prac innych artystów."

Przedstawiamy namiastkę twórczości, oraz zachęcamy do odwiedzania wystawy!