Zaczarowane święta - warsztaty literacko-plastyczne dla przedszkolaków w ramach spotkań z książką
2020-01-02 13:59:00

GRUDZIEŃ

Cykl grudniowych Spotkań z książką poświęcony był Świętom Bożego Narodzenia. Dzieci wysłuchały świątecznych opowiadań, brały udział w zabawach ruchowych inspirowanych wysłuchanymi opowieściami. Dużo radości wszystkim dzieciom sprawiły zabawy umuzykalniające do melodii świątecznych kolęd podczas których zaprezentowane zostały proste układy choreograficzne.  Podczas spotkań prowadzący kształtowali funkcje poznawcze dzieci w rodzinnej zabawie z dzwoneczkiem Świętego Mikołaja. Podczas tych wyjątkowych spotkań w Bibliotece powstały prace plastyczne, które udekorują na święta domy uczestników Spotkań z książką.