Spotkanie z Jarosławem Czechowiczem
2019-11-13 12:58:00

06.02.2020 r. godz. 18:00

Zapraszamy miłośników literackich doznań i poszukiwaczy ciekawych książek na spotkanie z Jarosławem Czechowiczem, które odbędzie się 6 lutego o godz. 18:00 w Bibliotece Głównej, ul. Wielkopolska 1a.
Jarosław Czechowicz znany jest jako autor popularnego bloga Krytycznym okiem. Wydał także dwa zbiory rozmów z pisarzami: „Rok w rozmowie” i „Poza napisanym”. W 2019 roku zadebiutował jako powieściopisarz książką „Toksyczność”. Podczas spotkania porozmawiamy przede wszystkim o „Toksyczności”, w której autor podejmuje trudny temat alkoholizmu, życia dorosłych dzieci alkoholików, trudności w pozbywaniu się traum z dzieciństwa. Ale nie zabraknie też rozmówi na temat najciekawszych książek, które zdaniem pisarza i blogera ukazały się w ubiegłym roku.

Kwiecień 2020

Koncert Noworoczny 2020

Zbrodnia w Bibliotece

KLIKNIJ. SPRAWDŹ. ZROZUM. JAK ŚWIADOMIE KORZYSTAĆ Z INFORMACJI