Babiniec - w Kręgu Kobiet porozmawiamy o zdrowiu

Filia nr 1
ul. Opolska 1b
24.02.2020 r. godz. 17:00

Lutowe warsztaty poprowadzi Pani Aneta Wychorska oraz Pani Marianna Głębocka-Czarniecka. Na spotkanie proszę zabrać lusterka.

Marianna Głębocka-Czarnieckana co dzień pracuje jako neurologopeda i surdopedagog w prowadzonej przez siebie Poradni Neurologopedycznej Edulogmed w Jastrzębiu-Zdroju, gdzie zajmuje się diagnozą i terapią trudności językowych i komunikacyjnych u dzieci, młodzieży i dorosłych o podłożu neurologicznym. Jako trener i wykładowca na wyższych uczelniach prowadzi liczne treningi i warsztaty oraz szkolenia o różnorodnej tematyce skupionej wokół komunikacji oraz rozwoju osobistego i duchowego. Chętnie dzieli się wiedzą i swoim doświadczeniem.

Aneta Wychorska jest dyplomowanym neurorefleksologiem twarzy irąk. Swoją wiedzę połączoną z pasją pogłębia studiując literaturę związaną z dziedziną psychologii, socjologii, dietetyki i psychosomatyki. Cały czas również rozwija swoje kompetencje terapeutyczne. Doradza w dziedzinie ziołolecznictwa i suplementacji.

Luty 2020
2020-02-18
Stoliki językowe – nauka języka czeskiego i polskiego dla obcokrajowców

18.02.2020 r. godz. 18:00