Babiniec - w Kręgu Kobiet porozmawiamy o zdrowiu
2020-02-15 12:56:00

Filia nr 1
ul. Opolska 1b
24.02.2020 r. godz. 17:00

Lutowe warsztaty poprowadzi Pani Aneta Wychorska oraz Pani Marianna Głębocka-Czarniecka. Na spotkanie proszę zabrać lusterka.

Marianna Głębocka-Czarnieckana co dzień pracuje jako neurologopeda i surdopedagog w prowadzonej przez siebie Poradni Neurologopedycznej Edulogmed w Jastrzębiu-Zdroju, gdzie zajmuje się diagnozą i terapią trudności językowych i komunikacyjnych u dzieci, młodzieży i dorosłych o podłożu neurologicznym. Jako trener i wykładowca na wyższych uczelniach prowadzi liczne treningi i warsztaty oraz szkolenia o różnorodnej tematyce skupionej wokół komunikacji oraz rozwoju osobistego i duchowego. Chętnie dzieli się wiedzą i swoim doświadczeniem.

Aneta Wychorska jest dyplomowanym neurorefleksologiem twarzy irąk. Swoją wiedzę połączoną z pasją pogłębia studiując literaturę związaną z dziedziną psychologii, socjologii, dietetyki i psychosomatyki. Cały czas również rozwija swoje kompetencje terapeutyczne. Doradza w dziedzinie ziołolecznictwa i suplementacji.

KALENDARZ WYDARZEŃ

Kwiecień 2020
Pn Wt Sr Cz Pi So Nd
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
NADCHODZĄCE WYDARZENIE:
NAJNOWSZE FILMY
 

Legimi - film instruktażowy

 

Koncert Noworoczny 2020

 

Zbrodnia w Bibliotece

 

KLIKNIJ. SPRAWDŹ. ZROZUM. JAK ŚWIADOMIE KORZYSTAĆ Z INFORMACJI

 

Bajkowa podróż dookoła świata - zakończenie wakacji

 

XVI Ogólnopolski Tydzień Bibliotek

 

Międzynarodowy Dzień bez Kłamstwa

 

Światowy Dzień Poezji

 

Koncert Noworoczny - 04.01.2019

 

Elżbieta Zaremba – wiersze cz.4

Plan postępowań o udzielenie zamówień publicznych.
WIĘCEJ
Zapraszamy do
współtworzenia zasobów
Śląskiej Biblioteki Cyfrowej
Stowarzyszenie Przyjaciół MBP
Uniwersytet Trzeciego Wieku
WIĘCEJ

NEWSLETTER

Wpisz swój adres e-mail:

Wypełniając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysyłaniem informacji o wydarzeniach i nowościach dotyczących Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jastrzębiu-Zdroju. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest Miejska Biblioteka Publiczna w Jastrzębiu- Zdroju, ul. Wielkopolska 1a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój.

BIBLIOGRAFIA MIASTA JASTRZĘBIE-ZDRÓJ

WIĘCEJ

Zapytaj bibliotekarza
Imię i nazwisko: E-mail: Twoje pytanie:

Administratorem danych jest Miejska Biblioteka Publiczna w Jastrzębiu- Zdroju, ul. Wielkopolska 1a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

Propozycja zakupu
Imię i nazwisko: E-mail: W jakie, Twoim zdaniem, książki powinna zaopatrzyć się biblioteka:

Administratorem danych jest Miejska Biblioteka Publiczna w Jastrzębiu- Zdroju, ul. Wielkopolska 1a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.