Wieczór Kobiet w Bibliotece
2019-11-18 11:03:00

Biblioteka Główna
ul. Wielkopolska 1a
06.03.2020 r. godz. 18:00

Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie na Wieczór Kobiet, który odbędzie się 6 marca o godz. 18:00 w  Bibliotece Głównej Miejskiej Biblioteki Publicznej, ul. Wielkopolska 1a.

W tym roku nasze zaproszenie przyjęły: Anna Krajewska-Krawiec, która rozpocznie wydarzenie wernisażem wystawy Makramagia oraz Renata Weber i Katarzyna Wojciechowska z Fundacji Zielone Pojęcie, które wystąpią z wykładem motywacyjnym oraz zainspirują nas opowieścią o projekcie Kobieta dojrzała – metamofoza:

Praca, dom, związek, rozwój, zdrowie, aktywność fizyczna, rozrywka – wspaniale jest móc się realizować na wielu polach jednocześnie, tylko… nie masz czasem wrażenia, że doba jest zbyt krótka? Znalezienie czasu na wszystko jest trudne, a wtedy zwykle rezygnujemy z tego, co dotyczy nas samych. Czas biegnie nieubłaganie. Zatrzymaj się, zastanów. Czy to nie jest dobry moment, by spojrzeć na siebie inaczej? Z troską i dbałością?

Tej rady posłuchały cztery kobiety ze śląska cieszyńskiego, biorąc udział w czteromiesięcznym Projekcie Metamorfozy: Kobieta Dojrzała. Każda z nich rozpoczynając pracę nad sobą była przekonana, że ten projekt pozwoli im być pięknymi, zadbanymi kobietami. Pod koniec z zaskoczeniem stwierdziły, że zyskały coś, czego się nie spodziewały – olbrzymią wiarę w siebie i poczucie własnej wartości. Mają teraz siłę i energię, by resztę życia przeżyć na własnych zasadach.

Chciałybyśmy, by ta opowieść mogła zainspirować kolejne kobiety do rozpoczęcia fascynującej podróży, jaką jest poznawanie siebie i swoich potrzeb. Dlatego serdecznie zapraszamy na spotkanie wszystkie kobiety, które chcą porozmawiać o tym:

- jakie są współczesne Polki, jakie jest ich podejście do siebie i do życia?

- dlaczego tak boimy się być niedoskonałe, być po prostu sobą?

- co zyskujemy, odzyskując swobodę bycia sobą? Czy niedoskonałości naprawdę nam to uniemożliwiają?

- co tak naprawdę nadaje sens naszemu życiu i daje poczucie szczęścia? Jak nad tym pracować?

Przyjdź, posłuchaj, porozmawiaj i zainspiruj się. Może już czas, by pomyśleć o sobie?

 

  

 

                                                  

KALENDARZ WYDARZEŃ

Kwiecień 2020
Pn Wt Sr Cz Pi So Nd
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
NADCHODZĄCE WYDARZENIE:
NAJNOWSZE FILMY
 

Legimi - film instruktażowy

 

Koncert Noworoczny 2020

 

Zbrodnia w Bibliotece

 

KLIKNIJ. SPRAWDŹ. ZROZUM. JAK ŚWIADOMIE KORZYSTAĆ Z INFORMACJI

 

Bajkowa podróż dookoła świata - zakończenie wakacji

 

XVI Ogólnopolski Tydzień Bibliotek

 

Międzynarodowy Dzień bez Kłamstwa

 

Światowy Dzień Poezji

 

Koncert Noworoczny - 04.01.2019

 

Elżbieta Zaremba – wiersze cz.4

Plan postępowań o udzielenie zamówień publicznych.
WIĘCEJ
Zapraszamy do
współtworzenia zasobów
Śląskiej Biblioteki Cyfrowej
Stowarzyszenie Przyjaciół MBP
Uniwersytet Trzeciego Wieku
WIĘCEJ

NEWSLETTER

Wpisz swój adres e-mail:

Wypełniając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysyłaniem informacji o wydarzeniach i nowościach dotyczących Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jastrzębiu-Zdroju. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest Miejska Biblioteka Publiczna w Jastrzębiu- Zdroju, ul. Wielkopolska 1a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój.

BIBLIOGRAFIA MIASTA JASTRZĘBIE-ZDRÓJ

WIĘCEJ

Zapytaj bibliotekarza
Imię i nazwisko: E-mail: Twoje pytanie:

Administratorem danych jest Miejska Biblioteka Publiczna w Jastrzębiu- Zdroju, ul. Wielkopolska 1a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

Propozycja zakupu
Imię i nazwisko: E-mail: W jakie, Twoim zdaniem, książki powinna zaopatrzyć się biblioteka:

Administratorem danych jest Miejska Biblioteka Publiczna w Jastrzębiu- Zdroju, ul. Wielkopolska 1a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.