Legimi w Bibliotece!
2020-02-28 11:24:00

Uzyskaj dostęp do 60 000 ebooków !!!

Już od 3 marca Miejska Biblioteka Publiczna w Jastrzębiu-Zdroju wprowadza nową usługę! Darmowy dostęp do bazy Legimi.

Legimi to tysiące ebooków bestsellery, nowości, kryminały, fantastyka i SF, powieści obyczajowe, romanse i wiele innych… do czytania za darmo na czytnikach, tabletach i smartfonach.

Kod dostępu mogą otrzymać wyłącznie osoby zapisane do Biblioteki. W celu uzyskania dostępu do bazy należy udać się osobiście do jednej z trzech placówek:

• Czytelnia, ul. Wielkopolska 1a
  • Filia nr 1, ul. Opolska 1b
  • Filia nr 2 Masnówka, ul. Witczaka 3a

Aktywacja kodu następuje po rejestracji bezpłatnego konta Legimi na stronie http://www.legimi.pl/dbpw/

Następnie wybrane książki należy pobrać bezpośrednio w aplikacji Legimi, zainstalowanej na wybranym urządzeniu.

Wypożyczanie e-booków jest darmowe. Wszystkie kody będą ważne do końca 2020 roku.

W ramach zamówionego przez Bibliotekę limitu stron do przeczytania, każdy czytelnik może wypożyczyć dowolną liczbę książek.

Wypożyczone e-booki można czytać na urządzeniach z systemami operacyjnymi, dla których dostępna jest aplikacja Legimi: iOS (iPhone, iPad), Android (w tym niektóre czytniki ebooków), Windows Phone, Windows 8 i 10.

Każdy użytkownik może używać kodu jednocześnie na maksymalnie 2 urządzeniach.

Usługa wypożyczania książek elektronicznych udostępniona została dzięki współpracy z Dolnośląską Biblioteką Publiczną we Wrocławiu

Czytelnik, korzystając z dostępu do Legimi, oświadcza, że zapoznał się z regulaminami świadczenia usług oraz polityką prywatności dostępnymi na stronie https://www.legimi.pl/regulamin/oraz akceptuje regulamin wypożyczeń dostępny na stronie https://www.legimi.pl/dbpw/

Biblioteka nie ponosi odpowiedzialności za sposób korzystania z indywidualnego konta Czytelnika, założonego przez niego na stronie www.legimi.pl
Biblioteka udostępnia wyłącznie kod umożliwiający bezpłatne korzystanie z Legimi w ramach wykupionego przez Bibliotekę abonamentu.

Kwiecień 2020

Koncert Noworoczny 2020

Zbrodnia w Bibliotece

KLIKNIJ. SPRAWDŹ. ZROZUM. JAK ŚWIADOMIE KORZYSTAĆ Z INFORMACJI