Rozmowy o książce: „Zgiełk czasu” Juliana Barnesa
2020-02-09 15:01:00

ODWOŁANE!

W marcu zapraszamy na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, które tym razem poświęcimy powieści Juliana Barnesa „Zgiełk czasu”. Bohaterem książki jest znany rosyjski kompozytor Dmitrij Szostakowicz, któremu raz za zarazem ograniczana jest wolność. „Zgiełk czasu” pokazuje zderzenie artysty z systemem totalitarnym, daje wstrząsający obraz epoki w jakiej żył i ukazuje codzienne zmagania ze światem opresji.

Na spotkanie zapraszamy 19 marca o godz. 18:00 do Biblioteki Głównej, ul. Wielkopolska 1a.

Kwiecień 2020

Koncert Noworoczny 2020

Zbrodnia w Bibliotece

KLIKNIJ. SPRAWDŹ. ZROZUM. JAK ŚWIADOMIE KORZYSTAĆ Z INFORMACJI