Kreatywni w Bibliotece – warsztaty ceramiczne

Filia nr 5
ul. Jasna 1a
ODWOŁANE!

Serdecznie zapraszamy na spotkania w cyklu "Kreatywni w Bibliotece". Tym razem tematem spotkań będzie ceramika. Udział w warsztatach to doskonały sposób na rozwijanie zdolności manualnych, wyrażenie swoich emocji, relaks i spędzanie wolnego czasu w gronie osób, które łączy ta sama, artystyczna pasja. W ramach zajęć, pod okiem doświadczonego instruktora ceramiki uczestnicy mogą ulepić z gliny wyjątkowe przedmioty.

Zapraszamy:

20 marca, 17 kwietnia i 15 maja o godz. 16:00 do Filii nr 5, ul. Jasna 1a

WSPÓŁORGANIZATOR: Zarząd Osiedla „Barbary”

Kwiecień 2020

Koncert Noworoczny 2020

Zbrodnia w Bibliotece

KLIKNIJ. SPRAWDŹ. ZROZUM. JAK ŚWIADOMIE KORZYSTAĆ Z INFORMACJI

Bajkowa podróż dookoła świata - zakończenie wakacji

XVI Ogólnopolski Tydzień Bibliotek

Międzynarodowy Dzień bez Kłamstwa